Menu Zamknij

Haft komputerowy

Oferujemy haft komputerowy na koszulkach, czapkach, odzieży, BHP, poduszkach, ręcznikach itp itd.

haft na ręczniku

Zamów teraz: +48 881 606 515

Haft komputerowy

Elementy, projekty graficzne wykonane techniką haftowania komputerowego na materiałach tekstylnych są eleganckie i trwałe. Technika znakowania wywodzi się od haftu ręcznego, który był stosowany już w czasach starożytnych.

Obecnie, nowoczesna technologia haftu, trwałe nici i profesjonalna maszyna haftująca gwarantują doskonałą jakość przy przystępnej cenie.

Dlatego stosunkowo niewysoka cena haftu komputerowego sprawia, że ta metoda znakowania jest bardzo popularna i chętnie stosowana.

Zamów u nas wykonanie haftu dowolnego elementu jak indywidualny wzór tekstowy, czyli Twój dowolny napis, na przykład – „Kochanemu Tacie czy Nasza ulubiona babcia”, logotyp firmy, emblematy, tarcze, godła.

Sam projekt specjalnie obrabiamy komputerowo i dostosowujemy względem niezbędnych podkładów stabilizujących, kolejności nici, typów ściegu i wielu innych czynników. Wzór nanosimy na różnego rodzaju tkaniny za pomocą maszyny hafciarskiej. Tak wykonany haft charakteryzuje się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwianie. Dodatkowo posiadamy szeroką paletę kolorystyczną nici, które są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Haft komputerowy jest trwałą metodą znakowania. Wykonujemy haft na różnych elementach garderoby, takich, jak: czapki, koszule, polary oraz znakowanie na materiałach tekstylnych: ręcznikach, torbach, poduszkach.

Haftowanie wykonujemy na naszej hafciarce – Odwiedź nas i zobacz jak to działa i co możemy dla Ciebie wykonać – Agencja Reklamy Effect Team.

Znakowanie odzieży

Znakowanie odzieży. Znakowanie odzieży pracowniczej, odzież bhp. 

znakowanie odzieży bhp

Zamów teraz: +48 881 606 515