Menu Zamknij

Usługi graficzne

Usługi graficzne skierowane są przede wszystkim do Klientów z miasta Słupsk, Bytów, Lębork, Koszalin, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń choć całą grupę usług graficznych internetowych możemy wykonać dla klientów z całego kraju.

Identyfikacja wizualna firmy powinna być elementem strategii marketingowej – forma, kolor, jakość grafiki powinny płynnie harmonizować z wizją i ofertą przedsiębiorstwa.

Studio graficzne

Jeśli szukasz studia graficznego, które kompleksowo zrealizuje Twoje zlecenie – dobrze trafiłeś. Usługi graficzne – zawsze zdążymy na czas z projektem i drukiem, a w jakości realizowanych przez nas prac nie ma miejsca na kompromis.
Wiele lat doświadczenia w branży i tysiące zrealizowanych projektów, zaowocowało wypracowaniem kompletnych usług graficznych – także połączonych z drukiem offsetowym lub cyfrowym.

Grafika internetowa to stworzenie projektu graficznego oraz przygotowanie gotowej wizualizacji w postaci banerów, AdWords, identyfikacji wizualnej w social mediach, infografik na strony internetowe oraz memów i szytych na mirę projektów witryn internetowych.

Projektowanie graficzne

Usługi graficzne to także szeroki wachlarz tradycyjnych usług poligraficznych – przygotowujemy dla Państwa:

 • Banery
 • Foldery
 • Billboardy
 • Broszury
 • Kalendarze
 • Katalogi
 • Menu restauracyjne
 • Okładki
 • Katalogi
 • Plakaty
 • Teczki zaproszenia
 • wizytówki
 • i co tylko sobie Państwo zażyczą – my to wizualizujemy i drukujemy.

Proces realizacji zlecenia przebiega w kilku etapach – poniżej przedstawiamy go w skrócie dla Państwa wiadomości:

1. Klient ustala cel projektu graficznego; opisujemy go dokładnie i ustalamy budżet zlecenia. Im więcej szczegółów, tym łatwiej profesjonalnemu grafikowi zaproponować konkretne rozwiązania. Niejednokrotnie okazują się one znacznie bardziej efektywne i tańsze od początkowo zakładanych.

2. Projekt musi być przygotowany profesjonalnie – jeśli ktoś proponuje zbyt tanie przygotowanie projektu, zazwyczaj kończy się ono ciągłym przesuwaniem realizacji w czasie, a plik wielokrotnie wymaga poprawek przed wydrukiem. Naszym atutem jest jakość i profesjonalizm bez względu na budżet zlecenia.

3. Usługi graficzne to kompleksowa obsługa projektu: opracowanie pliku do wydruku, wprowadzenie dowolnych korekt na Państwa życzenie, utworzenie dowolnej wersji językowej, zmiany typu projektu na wersję ekonomiczną lub Premium.

4. Interesująca i ładna grafika to dopiero połowa procesu. U nas wykonamy również techniczne przygotowanie do wydruku w profesjonalnym oprogramowaniu graficznym. Gwarantujemy także, że przygotowany przez nas plik PDF zapewni możliwość aktualizacji (edycji) w przyszłości oraz najwyższą jakość i poprawność wydruków.

5. Projekty drukujemy na naszych maszynach drukarskich, ale współpracujemy także z solidnymi i terminowymi drukarniami – gwarantujemy Państwu kompleksową usługę poligraficzną. Dopasujemy technologię wydruku do wymogów projektu graficznego, dopilnujemy jakości wydruku oraz oprawy przy jednoczesnej optymalizacji kosztów wydruku.

6. W przypadku zleceń cyklicznych, wieloetapowych, dbamy o terminowość realizacji kolejnych etapów zgodnie ze zleceniem Klienta.

7. W przypadku, gdy zlecenie oprócz materiałów drukowanych obejmuje również kontent do Internetu, przygotujemy odpowiednie pliki, które łatwo zamieszczą Państwo na swoich witrynach internetowych.

8. Kompleksowa usługa – od projektu do dostarczenia materiałów. To Państwo decydujecie na kiedy, gdzie i w jaki sposób mamy dostarczyć materiały. Dajecie nam zlecenie – i to już my wszystko realizujemy.

Usługi graficzne wykonywane przez Agencje Reklamy Effect Team to przede wszystkim zespół utalentowanych, profesjonalnych grafików. To grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, pozwalającym niemal instynktownie dopasować wizję klienta do jej graficznego przedstawienia.

Jesteśmy entuzjastami – w naszej pracy zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta. Nie limitujemy poprawek do projektów – dla nas ważne jest, żeby Klient był zadowolony na 100%. Jeśli widzimy ten błysk w oku Klienta oznaczający – to jest to czego mi potrzeba – to znaczy, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

Jakość jest dla nas podstawą – nawet projekty nieduże, o skromnym budżecie, muszą wyróżniać się odpowiednim projektem. Nie zawsze jakość druku jest najważniejsza np. ulotki reklamowe mają zazwyczaj krótki żywot. Projekt graficzny jest elementem przyciągającym wzrok potencjalnego Klienta, zachęcającym do zakupu – on zawsze musi być najwyższej jakości.

Oferujemy także osobiste doradztwo reklamowe – czasem firma chciałaby się zareklamować, ale nie wie jaka reklama byłaby najbardziej skuteczna w danej branży. Nasi eksperci pomogą w tym Państwu.

Zapraszamy – przyjdźcie do nas. Zrealizowaliśmy tak wiele różnorodnych projektów reklamowych, że doskonale wiemy, jakie nośniki zaproponować właśnie dla Waszego biznesu.