Menu Zamknij

Oferujemy nadruki na koszulkach, nadruki reklamowe

Koszulki z nadrukiem mogą być też miłym podziękowaniem za współpracę wolontariuszom czy pracownikom tymczasowym.

Sprawdzają się także jako gadżet reklamowy. W tym przypadku koszulki z nadrukiem posiadają logo firmy, ale również wiele firm decyduje się zamieścić na nich swoją misję.

Zapewniamy wysoką jakość nadruków na koszulkach. W naszej ofercie także najlepszej jakości koszulki.

Wykonujemy nadruki na odzieży, koszulkach, czapkach, bluzach i pozostałych wyrobach tekstylnych.

Wygodnie i kolorowo

Z pliku cyfrowego bezpośrednio na materiał. Tak obecnie odbywa się drukowanie na tkaninach.

Zamawiającego nie ogranicza wzornictwo i jego ilość. Te parametry można zmienić w okamgnieniu. Zyskuje na tym również branża reklamowa. Produkowane w technologiach druku cyfrowego koszulki z nadrukiem są powtarzalne. Nie ma też przestojów związanych z przygotowaniem materiału do druku.

Sam proces wstępny to tylko kilka powtarzalnych operacji i już można zaczynać pracę. Wyeliminowano z cyklu produkcyjnego pracochłonne i przez to generujące znaczną ilość kosztów, przygotowanie szablonów do druku. Efektywność metod jest tak wielka, że usługodawcy mogą zaproponować wydrukowanie nawet jednej beli materiału w cyklu zamówienia. I jakby było mało rewelacji, na kuponie tkaniny może być kilka wzorów rysunku.

Rodzaj tkaniny też nie jest ograniczeniem. Bawełniane T-shirty z nadrukiem mogą poprzedzać wyroby z poliestru, a zaraz po nich da się drukować coś z wiskozy. Do każdej kolorystyki można dobrać współgrającą paletę barw. Sterowniki laserowe radzą sobie świetnie nawet z kapryśnym raportowaniem. I nadruk plasowany jest dokładnie tam, gdzie zmienia się wzór.

Czy koszulki z nadrukiem nadają się na prezent?

W życiu są takie okazje, że chcielibyśmy podarować komuś lub jakiś drobny upominek. Może to być ktoś bliski ale także szef czy koleżanka z pracy. Podarek miałby być niezobowiązujący, ale wymowny. I w tym momencie zaczyna się problem, co kupić?

W takich przypadkach sprawdzą się z pewnością koszulki z nadrukiem. Jedynym ich minusem, jest to, że trzeba znać rozmiar ubrania osoby obdarowywanej. Ale przecież to nie stanowi żadnego problemu, tym bardziej jeśli prezent wykonuje kobieta. Jakie napisy wybrać na koszulki z nadrukiem? Mogą być to śmieszne sentencje, obrazki lub zdjęcia danej osoby czy krajobrazu. Inwencja zależy od nas. Koszulki z nadrukiem można kupić w różnych kolorach i fasonach. Mogą to być zwykłe, bawełniane t-shirty, koszulki polo czy dopasowane, damskie bluzeczki.

+48 881-606-515