Menu Zamknij

Informacje prawne

Korzystanie z witryny

Informacje podawane w tych witrynach internetowych nie są wiążące i są przekazywane wyłącznie do celów informacyjnych. Mają jedynie charakter informacyjny i nie przedstawiają ofert w rozumieniu odpowiednich przepisów.

Bardziej szczegółowe informacje i warunki umowy można uzyskać kontaktując się z nami za pomocą zakładki kontakt. Nie ma możliwości zawarcia umowy dotyczącej przedstawionych usług na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej.

Informacja dotycząca odnośników zewnętrznych

Na naszych stronach, możesz napotkać odnośniki do należących do stron trzecich zewnętrznych witryn internetowych, na treść których nie mamy żadnego wpływu. W związku z tym nie ponosimy za tę treść żadnej odpowiedzialności. Za treść poszczególnych stron internetowych, do których przekierowują odnośniki, odpowiedzialny jest ich dostawca lub operator.

Strony, do których odnośniki znajdują się w naszej witrynie internetowej zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawnych w czasie tworzenia poszczególnych odnośników. W czasie tworzenia odnośników nie wykryto treści sprzecznych z prawem. Nieustanna obserwacja treści poszczególnych stron internetowych, do których przekierowują odnośniki, nie jest jednak rozsądna bez konkretnej informacji wskazującej na naruszenie prawa. Jeżeli jakiekolwiek odnośniki zostaną uznane za niezgodne z prawem, zostaną natychmiast usunięte.

Prawa

Copyright © Agencja Reklamy Effect Team Anna Pruszak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znajdujące się na tych stronach teksty, grafiki, animacje, utwory muzyczne, dźwięki i inne materiały podlegają przepisom prawa autorskiego i innym przepisom własności intelektualnej. Materiały te nie mogą być kopiowane do użytku komercyjnego ani do rozpowszechniania. Nie można ich również zmieniać ani przekazywać innym stronom, bez naszej wyraźnej zgody.