Kontakt z nami

Realizacje - Reklama wielkopowierzchniowa

reklama wielkopowierzchniowa napisy - Dom Weselny Kępice reklama wielkopowierzchniowa napisy - Przedszkole Niezapominajka reklama wielkopowierzchniowa Prados w Słupsku reklama wielkopowierzchniowa TOP DOM w Słupsku reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - gp24.pl reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Głos Pomorza reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Castorama reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Orange reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Decathlon reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Intermarche

Reklama zewnętrzna (Outdoor)

Outdoor to reklama eksponowana na zewnątrz. Ta forma reklamy pokazywana jest na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, słupach ogłoszeniowych, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach. Wraz z postępem technologicznym reklama zewnętrzna zaczęła być obecna na tablicach elektronicznych i telebimach.

Niewątpliwym atutem reklamy zewnętrznej jest jej masowy charakter i szeroki zasięg, przy jednoczesnej możliwości targetowania przekazu reklamowego.

Specyfika reklamy zewnętrznej wielkopowierchniowej polega na jej ogromnym potencjale w dotarciu do klienta docelowego. Umiejętnie dobrane miejsce prezentacji reklamy oraz jej forma gwarantują bardzo szeroką widownie, którą stanwią w zasadzie wszyscy, którzy są na zewnątrz i ograniają wzrokowo okolice.

Reklama zewnętrzna to jedyne medium, które nie wymaga aktywności ze strony widza, zapewnia bezpośredni i co ważniejsze wielokrotny kontakt odbiorcy z przekazem reklamowym przez co utrwala wizerunek produktu, marki lub usługi u Klienta.

Typy reklamy zewnętrznej, którą możemy dla Ciebie wykonać:

  • Billboard - wielkoformatowa tablica przeznaczona do prezentacji plakatów reklamowych. Najczęściej umieszczana przy ulicach lub przy drogach.
  • Citylight - panel reklamowy składający się z plakatu reklamowego zawieszonego za szybą z tworzywa. Całość podświetlana. Miejsce prezentacji to: wiaty przystankowe, latarnie lub obiekty wolnostojące.
  • Reklama wielkoformatowa - umieszczana bezpośredno na ścianach budynków lub na rusztowaniach - podczas prac remontowych dot. budynku. Wykonana z siatki winylowej, przepuszczającej światło lub w postaci pełnego winylu, nie przepuszczającego światło.
  • Napisy zewnętrzne - popularna forma prezentacji i reklamy. Najczęściej wykonywane z styroduru co daje duże możliwości jeżeli chodzi o kreowanie projektu i wizerunku napisów.
Reklama Słupsk na facebook