Kontakt z nami

Realizacje - Reklama wielkopowierzchniowa

reklama wielkopowierzchniowa napisy - Dom Weselny Kępice reklama wielkopowierzchniowa napisy - Przedszkole Niezapominajka reklama wielkopowierzchniowa Prados w Słupsku reklama wielkopowierzchniowa TOP DOM w Słupsku reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - gp24.pl reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Głos Pomorza reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Castorama reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Orange reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Decathlon reklama wielkopowierzchniowa w Słupsku - Intermarche

Reklama zewnętrzna (Outdoor)

Outdoor to reklama eksponowana na zewnątrz. Ta forma reklamy pokazywana jest na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, słupach ogłoszeniowych, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach. Wraz z postępem technologicznym reklama zewnętrzna zaczęła być obecna na tablicach elektronicznych i telebimach.

Niewątpliwym atutem reklamy zewnętrznej jest jej masowy charakter i szeroki zasięg, przy jednoczesnej możliwości targetowania przekazu reklamowego.

Specyfika reklamy zewnętrznej wielkopowierchniowej polega na jej ogromnym potencjale w dotarciu do klienta docelowego. Umiejętnie dobrane miejsce prezentacji reklamy oraz jej forma gwarantują bardzo szeroką widownie, którą stanwią w zasadzie wszyscy, którzy są na zewnątrz i ograniają wzrokowo okolice.

Reklama zewnętrzna to jedyne medium, które nie wymaga aktywności ze strony widza, zapewnia bezpośredni i co ważniejsze wielokrotny kontakt odbiorcy z przekazem reklamowym przez co utrwala wizerunek produktu, marki lub usługi u Klienta.

Typy reklamy zewnętrznej, którą możemy dla Ciebie wykonać:

  • Billboard - wielkoformatowa tablica przeznaczona do prezentacji plakatów reklamowych. Najczęściej umieszczana przy ulicach lub przy drogach.
  • Citylight - panel reklamowy składający się z plakatu reklamowego zawieszonego za szybą z tworzywa. Całość podświetlana. Miejsce prezentacji to: wiaty przystankowe, latarnie lub obiekty wolnostojące.
  • Reklama wielkoformatowa - umieszczana bezpośredno na ścianach budynków lub na rusztowaniach - podczas prac remontowych dot. budynku. Wykonana z siatki winylowej, przepuszczającej światło lub w postaci pełnego winylu, nie przepuszczającego światło.
  • Napisy zewnętrzne - popularna forma prezentacji i reklamy. Najczęściej wykonywane z styroduru co daje duże możliwości jeżeli chodzi o kreowanie projektu i wizerunku napisów.

Nasze usługi

Druk wielkoformatowy
Usługi graficzne
Koszulki z nadrukiem
Billboardy
Reklama wielkopowierzchniowa
Witryny
Tablice informacyjne
Oklejanie pojazdów
Reklamy mobilne
Pieczątki
Wizytówki
Gadżety reklamowe
Długopisy reklamowe
Kubki reklamowe
Plakaty reklamowe
Poznaj naszą ofertę
Reklama video
Zobacz nasze realizacje
Kolportaż ulotek
Porady

Na stronie

Sitemap

Kontakt

Effect Team
Agencja Reklamy
Adres: Andersa 5c
Słupsk, pomorskie
76-200 Poland
Nadruki na koszulkach
Agnieszka, tel: +48 884-998-517
Wynajem podnośnika
Adam, tel: +48 508-552-435
Dział graficzny
Tomek i Piotrek, tel: +48 664-606-515
Pilne sprawy
Adam, tel: +48 508-552-435
Ważne!
Ania, tel: +48 881-606-515
fax: 59 727 80 36
email: [email protected]