Kontakt z nami

Kolportaż ulotek

Kolportaż ulotek

Oferujemy kolportaż ulotek

Startując ze swoją działalnością rynkową, zależy nam na relatywnie szybkim uzyskaniu ugruntowanej pozycji na rynku, rozpoznawalności, dotarciu do stałej grupy odbiorców naszych towarów i usług. Dlatego działania marketingowe są nieodzownym elementem strategii każdej firmy, która chce odnotować wzrost swoich obrotów handlowych.

Kolportaż ulotek

Można posłużyć się takimi narzędziami marketingowymi jak mailing, reklama w radiu i telewizji, zaistnieć w świadomości klientów poprzez bannery na mieście, czy reklamę w Internecie.

Jednak istnieje jeszcze jedna – bardzo skuteczna metoda reklamy – kolportaż ulotek. Jedynie z pozoru jest to sposób „oklepany”, tradycyjny, ale paradoksalnie przynosi pożądane rezultaty. Otóż, w Internecie klient natrafi na ofertę, która w wyszukiwarce jest najlepiej pozycjonowana pod kątem SEO, a reklama w telewizji może łatwo umknąć uwadze odbiorców. Z ulotkami rzecz ma się zupełnie inaczej, ponieważ trafiają do skrzynki pocztowej, czyli do konkretnych osób, które z dużą prawdopodobieństwa są naszymi przyszłymi klientami.

Korzystając z usług firm, które prowadzą kampanie ulotkowe, jesteśmy pewni, że osoby potencjalnie zainteresowane profilem naszej oferty handlowej i usługowej, będą mieć kontakt poznawczy z tym, co na ulotce zostało zawarte. Z tegoż właśnie powodu ulotki są bardzo skuteczne.

Przykładowo, osoba planująca wymianę drzwi wejściowych, po otrzymaniu ulotki od firmy związanej z usługami meblarskimi, zapozna się z ofertą bez potrzeby wyszukiwania innych w przestrzeni webowej. To świadczy o trosce o przyszłego klienta, którego informujemy osobiście o naszej ofercie poprzez kolportaż ulotki do skrzynki pocztowej. Ulotki mają ogromną moc informacyjną i profesjonalnie popularyzują działalność branżową, niezależnie czy to oferta biura nieruchomości, gabinetu dentystycznego, szkoły tańca, czy salonu sukni ślubnych.

POZNAJ OFERTĘ NA KOLPORTAŻ ULOTEK