Kontakt z nami

Drukowanie cyfrowe

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy charakteryzuje się tym, iż idealnie nadaje się on do drukowania małonakładowych produkcji, które o dziwo nie muszą być drukowane na tradycyjnym papierze.

Drukowanie cyfrowe

WYDRUK CYFROWY NATYCHMIASTOWY LUB W CIĄGU 1 DNIA!

Ostatnimi czasy, ogromną popularnością cieszy się druk cyfrowy. Na czym dokładnie on polega i dla kogo jest odpowiedni?

Cechy charakterystyczne druku cyfrowego

Aby móc drukować cyfrowo, potrzebne jest podłączenie z urządzeniem komputerowym lub jakimkolwiek innym nośnikiem, na którym znajduje się zapisany wzór, jaki chcemy przenieść na daną powierzchnię.

Dane komputerowe, które zawierają materiały przeznaczone do druku, przenoszone są do specjalistycznej cyfrowej maszyny drukarskiej, która w szybki sposób je wydrukuje. Co ciekawe, każdą kolejną odbitkę można wykonać już z poprawionym i zmienionym wzorem – dzięki czemu każda może być bardziej spersonalizowana. Zmiany te wprowadza się łatwo i szybko, nie jest to dużym problemem i nie zwalnia druku znacząco.

Zalety druku cyfrowego

Przede wszystkim pozwala on na natychmiastowe drukowanie potrzebnej przez nas rzeczy, a efekty jakie w ten sposób uzyskujemy są bardzo dobre – zdecydowanie lepsze aniżeli druk standardową drukarką. Kolejną korzyścią jest fakt, iż druk cyfrowy pozwala na drukowanie na różnego rodzaju podłożach, a nie jak tradycyjna drukarka tylko na papierze. Jest to szybki i wygodny sposób na drukowanie!

Anna Pruszak: Drukuj cyfrowo!